سفارش ساخت ربات فارکس و ساخت ربات معامله گر بورس و ساخت ربات معاملاتی و طراحی ربات تریدر و ربات فارکس رایگان و برنامه نویسی ربات فارکس و آموزش ساخت اکسپرت فارکس و ساخت ربات معامله گر با پایتون و دانلود ربات معامله گر فارکس و خرید ربات تریدر فارکس و ربات فارکس خودکار و ربات معامله گر بورس رایگان و آموزش ساخت ربات معامله گر فارکس و دانلود ربات معامله گر بورس ایران و ربات معامله گر آلپاری و ربات فارکس برای اندروید و طراحی ربات متاتریدر و برنامه نویسی ربات متاتریدر و طراحی ربات فارکس و برنامه نویسی ربات فارکس

اپلیکیشن کوین استاتس پس از نفوذ امنیتی در کیف پول‌های کاربران متوقف شد

اپلیکیشن کوین استاتس پس از نفوذ امنیتی در کیف پول‌های کاربران متوقف شد

اپلیکیشن پورتفولیو ارزهای دیجیتال کوین استاتس (CoinStats) به دلیل بروز یک حادثه امنیتی به طور موقت متوقف شده است. این شرکت اعلام کرد که مهاجمان نفوذ محدودی به ۱,۵۹۰ کیف پول یا ۱.۳ درصد از تمام کیف پول‌های کوین استاتس داشته‌اند. با این حال، کیف پول‌های متصل و صرافی های متمرکز تحت تأثیر قرار نگرفته اند. کوین استاتس همچنین در حال بررسی یک اعلان کلاهبرداری است که برخی از کاربران iOS و اندروید دریافت کرده اند. این شرکت لیستی از کیف پول های تحت تأثیر قرار گرفته را منتشر کرده و به کاربران توصیه کرده بلافاصله وجوه خود را با استفاده از کلیدهای خصوصی صادر شده قبلی منتقل کنند. اعلان کلاهبرداری به کاربران اطلاع می‌داد که ۱۴.۲ اتر به عنوان جایزه برنده شده‌اند و از این طریق آنها در معرض کلاهبرداری قرار می‌داد.

خبرهایی که در این سایت مشاهده می کنید، از سایت های معتبر خبری جمع آوری شده اند. لذا تا جایی که امکان دارد از منابع اصلی استفاده می شود.

دیدگاه‌ها (0)

  • دیدگاه های فینگلیش تایید نخواهند شد.
  • دیدگاه های نامرتبط به مطلب تایید نخواهد شد.
  • از درج دیدگاه های تکراری پرهیز نمایید.
  • امتیاز دادن به دوره فقط مخصوص خریداران محصول می باشد.

*
*

سیزده + 4 =

طراحی ربات سفارشی