سفارش ساخت ربات فارکس و ساخت ربات معامله گر بورس و ساخت ربات معاملاتی و طراحی ربات تریدر و ربات فارکس رایگان و برنامه نویسی ربات فارکس و آموزش ساخت اکسپرت فارکس و ساخت ربات معامله گر با پایتون و دانلود ربات معامله گر فارکس و خرید ربات تریدر فارکس و ربات فارکس خودکار و ربات معامله گر بورس رایگان و آموزش ساخت ربات معامله گر فارکس و دانلود ربات معامله گر بورس ایران و ربات معامله گر آلپاری و ربات فارکس برای اندروید و طراحی ربات متاتریدر و برنامه نویسی ربات متاتریدر و طراحی ربات فارکس و برنامه نویسی ربات فارکس

بزرگترین صرافی ارز دیجیتال ترکیه قربانی یک حمله سایبری شد

بزرگترین صرافی ارز دیجیتال ترکیه قربانی یک حمله سایبری شد

صرافی بی‌تی‌سی ترک (BtcTurk)، یکی از محبوب‌ترین صرافی‌های ارز دیجیتال در ترکیه، هدف حمله سایبری قرار گرفته و مهاجمان به برخی از کیف‌پول‌های داغ آن دسترسی غیرمجاز پیدا کرده‌اند. این صرافی از ازدست رفتن بخشی از دارایی‌های خود خبر داده است، اما مدعی است که از ثبات مالی کافی برای غلبه بر این مشکل برخوردار است. بیتی‌سی‌ترک اعلام کرد که در این حادثه تنها کیف‌پول‌های داغ ۱۰ ارز دیجیتال آسیب دیدند، در حالی که کیف‌پول‌های سرد که بخش عمده‌ای از دارایی‌های آن‌ها را در بر می‌گیرند، امن باقی مانده‌اند.

گفتنی است که در حال حاضر تمام معاملات در این صرافی متوقف شده است. با وجود اینکه هنوز مشخص نیست که ابعاد این حمله سایبری و میزان وجوه سرقت شده چقدر است، اما مدیرعامل صرافی بایننس اعلام کرده که به BTC Turk کمک کرده‌اند تا ۵.۳ میلیون دلار از وجوه مسروقه بازیابی شوند.

خبرهایی که در این سایت مشاهده می کنید، از سایت های معتبر خبری جمع آوری شده اند. لذا تا جایی که امکان دارد از منابع اصلی استفاده می شود.

دیدگاه‌ها (0)

  • دیدگاه های فینگلیش تایید نخواهند شد.
  • دیدگاه های نامرتبط به مطلب تایید نخواهد شد.
  • از درج دیدگاه های تکراری پرهیز نمایید.
  • امتیاز دادن به دوره فقط مخصوص خریداران محصول می باشد.

*
*

هفت + سیزده =

طراحی ربات سفارشی