سفارش ساخت ربات فارکس و ساخت ربات معامله گر بورس و ساخت ربات معاملاتی و طراحی ربات تریدر و ربات فارکس رایگان و برنامه نویسی ربات فارکس و آموزش ساخت اکسپرت فارکس و ساخت ربات معامله گر با پایتون و دانلود ربات معامله گر فارکس و خرید ربات تریدر فارکس و ربات فارکس خودکار و ربات معامله گر بورس رایگان و آموزش ساخت ربات معامله گر فارکس و دانلود ربات معامله گر بورس ایران و ربات معامله گر آلپاری و ربات فارکس برای اندروید و طراحی ربات متاتریدر و برنامه نویسی ربات متاتریدر و طراحی ربات فارکس و برنامه نویسی ربات فارکس

دوقلوهای وینکلوس ۲ میلیون دلار بیت کوین به کمپین انتخاباتی ترامپ اهدا کردند

دوقلوهای وینکلوس ۲ میلیون دلار بیت کوین به کمپین انتخاباتی ترامپ اهدا کردند

دوقلوهای وینکلوس، سرمایه‌گذاران معروف بیت کوین، هر یک معادل یک میلیون دلار بیت کوین به کمپین انتخاباتی دونالد ترامپ اهدا کردند. این مبلغ از حد قانونی ۸۴۴,۶۰۰ دلار برای هر فرد فراتر رفت و مازاد آن بازگردانده شد. هنوز مشخص نیست که بازپرداخت به صورت بیت کوین پرداخت شده است یا نقدی. این اقدام دوقلوهای وینکلوس، که به خاطر اختلافشان با مارک زاکربرگ نیز شناخته می‌شوند، توجه زیادی را به خود جلب کرده است.

خبرهایی که در این سایت مشاهده می کنید، از سایت های معتبر خبری جمع آوری شده اند. لذا تا جایی که امکان دارد از منابع اصلی استفاده می شود.

دیدگاه‌ها (0)

  • دیدگاه های فینگلیش تایید نخواهند شد.
  • دیدگاه های نامرتبط به مطلب تایید نخواهد شد.
  • از درج دیدگاه های تکراری پرهیز نمایید.
  • امتیاز دادن به دوره فقط مخصوص خریداران محصول می باشد.

*
*

1 × یک =

طراحی ربات سفارشی