سفارش ساخت ربات فارکس و ساخت ربات معامله گر بورس و ساخت ربات معاملاتی و طراحی ربات تریدر و ربات فارکس رایگان و برنامه نویسی ربات فارکس و آموزش ساخت اکسپرت فارکس و ساخت ربات معامله گر با پایتون و دانلود ربات معامله گر فارکس و خرید ربات تریدر فارکس و ربات فارکس خودکار و ربات معامله گر بورس رایگان و آموزش ساخت ربات معامله گر فارکس و دانلود ربات معامله گر بورس ایران و ربات معامله گر آلپاری و ربات فارکس برای اندروید و طراحی ربات متاتریدر و برنامه نویسی ربات متاتریدر و طراحی ربات فارکس و برنامه نویسی ربات فارکس

قاضی کالیفرنیا دعاوی گروهی علیه ریپل را رد کرد

قاضی کالیفرنیا دعاوی گروهی علیه ریپل را رد کرد

قاضی کالیفرنیا دعاوی گروهی علیه ریپل را رد کرد اما یک پرونده فردی را برای محاکمه تایید کرد. بردلی سستاک، یک سرمایه‌گذار سابق XRP، در سال ۲۰۱۸ شکایتی مطرح کرد و ادعا کرد ریپل به طور غیرقانونی XRP را به عنوان اوراق بهادار ثبت نشده فروخته است. قاضی فیلیس جی. همیلتون دعاوی گروهی را رد کرد اما پرونده فردی سستاک را که مدعی است مدیر عامل ریپل در مصاحبه‌ای در دسامبر ۲۰۱۷ بیانیه نادرستی درباره سرمایه‌گذاری طولانی مدت خود در XRP داده، به دادگاه فرستاد.

خبرهایی که در این سایت مشاهده می کنید، از سایت های معتبر خبری جمع آوری شده اند. لذا تا جایی که امکان دارد از منابع اصلی استفاده می شود.

دیدگاه‌ها (0)

  • دیدگاه های فینگلیش تایید نخواهند شد.
  • دیدگاه های نامرتبط به مطلب تایید نخواهد شد.
  • از درج دیدگاه های تکراری پرهیز نمایید.
  • امتیاز دادن به دوره فقط مخصوص خریداران محصول می باشد.

*
*

9 + هشت =

طراحی ربات سفارشی