سفارش ساخت ربات فارکس و ساخت ربات معامله گر بورس و ساخت ربات معاملاتی و طراحی ربات تریدر و ربات فارکس رایگان و برنامه نویسی ربات فارکس و آموزش ساخت اکسپرت فارکس و ساخت ربات معامله گر با پایتون و دانلود ربات معامله گر فارکس و خرید ربات تریدر فارکس و ربات فارکس خودکار و ربات معامله گر بورس رایگان و آموزش ساخت ربات معامله گر فارکس و دانلود ربات معامله گر بورس ایران و ربات معامله گر آلپاری و ربات فارکس برای اندروید و طراحی ربات متاتریدر و برنامه نویسی ربات متاتریدر و طراحی ربات فارکس و برنامه نویسی ربات فارکس

جی‌پی مورگان، سیتی‌بانک و گلدمن ساکس به‌دنبال شکایت از فدرال رزرو هستند

جی‌پی مورگان، سیتی‌بانک و گلدمن ساکس به‌دنبال شکایت از فدرال رزرو هستند

به گزارش سمافور، جی‌پی مورگان چیس، سیتی‌بانک و گلدمن ساکس، گروهی از بزرگ‌ترین غول‌های بانکی در ایالات متحده در حال بررسی این موضوع هستند که آیا باید از فدرال رزرو شکایت کنند یا خیر. آن‌ها یکی از بهترین وکلای محافظه‌کار در این کشور را برای نگارش پیش‌نویس این دادخواست استخدام کرده‌اند. یوجین اسکالیا، پسر یک قاضی پیشین دادگاه عالی، رهبری این حرکت را بر عهده دارد که هدف آن حذف قوانینی است که بانک‌ها را مجبور می‌کند مقدار پول نقدی را افزایش دهند که در اختیار دارند. این اولین بار است که صنعت بانکداری از فدرال رزرو شکایت می‌کند. فدرال رزرو از بانک‌ها می‌خواهد که ۲۰درصد نقدینگی اضافی در ترازنامه خود نگهداری کنند اما بانک‌ها می‌گویند که این قانون بسیار سخت‌گیرانه است.

خبرهایی که در این سایت مشاهده می کنید، از سایت های معتبر خبری جمع آوری شده اند. لذا تا جایی که امکان دارد از منابع اصلی استفاده می شود.

دیدگاه‌ها (0)

  • دیدگاه های فینگلیش تایید نخواهند شد.
  • دیدگاه های نامرتبط به مطلب تایید نخواهد شد.
  • از درج دیدگاه های تکراری پرهیز نمایید.
  • امتیاز دادن به دوره فقط مخصوص خریداران محصول می باشد.

*
*

19 + 1 =