سفارش ساخت ربات فارکس و ساخت ربات معامله گر بورس و ساخت ربات معاملاتی و طراحی ربات تریدر و ربات فارکس رایگان و برنامه نویسی ربات فارکس و آموزش ساخت اکسپرت فارکس و ساخت ربات معامله گر با پایتون و دانلود ربات معامله گر فارکس و خرید ربات تریدر فارکس و ربات فارکس خودکار و ربات معامله گر بورس رایگان و آموزش ساخت ربات معامله گر فارکس و دانلود ربات معامله گر بورس ایران و ربات معامله گر آلپاری و ربات فارکس برای اندروید و طراحی ربات متاتریدر و برنامه نویسی ربات متاتریدر و طراحی ربات فارکس و برنامه نویسی ربات فارکس

حجم معاملات صرافی غیرمتمرکز ژوپیتر از یونی‌سواپ پیشی گرفت

حجم معاملات صرافی غیرمتمرکز ژوپیتر از یونی‌سواپ پیشی گرفت

طبق داده‌های بازار، حجم معاملات صرافی غیرمتمرکز ژوپیتر در سولانا در بحبوحه جنجال برای ایردراپ یک میم‌کوین جدید و افزایش میزان مبادلات استیبل کوین‌ها در ۲۴ ساعت گذشته به ۴۸۰میلیون دلار رسید. این افزایش در شرایطی رخ داد که مجموع حجم معاملات نسخه ۲ و نسخه ۳ یونی‌سواپ در اتریوم طی این مدت تنها ۴۷۰میلیون دلار بود. کمی بیش از ۵۰میلیون دلار از حجم معاملات ژوپیتر به توکن «ون» (Wen) اختصاص داشت، یک میم‌کوین که میان کاربران شش ماه گذشته ژوپیتر و همچنین صاحبان تلفن ساگا سولانا ایردراپ خواهد شد. این میم‌کوین به‌عنوان آزمایشی پیش از انتشار توکن بومی صرافی ژوپیتر در ۳۱ ژانویه (۱۱ بهمن) طراحی شده است.

خبرهایی که در این سایت مشاهده می کنید، از سایت های معتبر خبری جمع آوری شده اند. لذا تا جایی که امکان دارد از منابع اصلی استفاده می شود.

دیدگاه‌ها (0)

  • دیدگاه های فینگلیش تایید نخواهند شد.
  • دیدگاه های نامرتبط به مطلب تایید نخواهد شد.
  • از درج دیدگاه های تکراری پرهیز نمایید.
  • امتیاز دادن به دوره فقط مخصوص خریداران محصول می باشد.

*
*

4 × دو =