سفارش ساخت ربات فارکس و ساخت ربات معامله گر بورس و ساخت ربات معاملاتی و طراحی ربات تریدر و ربات فارکس رایگان و برنامه نویسی ربات فارکس و آموزش ساخت اکسپرت فارکس و ساخت ربات معامله گر با پایتون و دانلود ربات معامله گر فارکس و خرید ربات تریدر فارکس و ربات فارکس خودکار و ربات معامله گر بورس رایگان و آموزش ساخت ربات معامله گر فارکس و دانلود ربات معامله گر بورس ایران و ربات معامله گر آلپاری و ربات فارکس برای اندروید و طراحی ربات متاتریدر و برنامه نویسی ربات متاتریدر و طراحی ربات فارکس و برنامه نویسی ربات فارکس

هشدار CFTC: هوش مصنوعی نمی‌تواند آینده ارزهای دیجیتال را پیش‌بینی کند

هشدار CFTC: هوش مصنوعی نمی‌تواند آینده ارزهای دیجیتال را پیش‌بینی کند

کمیسیون معاملات آتی کالای ایالات متحده اخیراً در اطلاعیه‌ای در رابطه با تبلیغات اغراق‌آمیز برای ربات‌های هوش مصنوعی که در معاملات ارزهای دیجیتال از آنها استفاده می‌شود، هشدار داده است. نمایندگان این سازمان ضمن تأکید بر اینکه هوش مصنوعی به بهانه‌ای جدید برای سوءاستفاده از سرمایه‌گذاران تبدیل شده است، از اشخاص خواسته است قبل از پرداخت پول، درباره سوابق یک شرکت یا معامله‌گر تحقیق کنند.

خبرهایی که در این سایت مشاهده می کنید، از سایت های معتبر خبری جمع آوری شده اند. لذا تا جایی که امکان دارد از منابع اصلی استفاده می شود.

دیدگاه‌ها (0)

  • دیدگاه های فینگلیش تایید نخواهند شد.
  • دیدگاه های نامرتبط به مطلب تایید نخواهد شد.
  • از درج دیدگاه های تکراری پرهیز نمایید.
  • امتیاز دادن به دوره فقط مخصوص خریداران محصول می باشد.

*
*

1 × 5 =