سفارش ساخت ربات فارکس و ساخت ربات معامله گر بورس و ساخت ربات معاملاتی و طراحی ربات تریدر و ربات فارکس رایگان و برنامه نویسی ربات فارکس و آموزش ساخت اکسپرت فارکس و ساخت ربات معامله گر با پایتون و دانلود ربات معامله گر فارکس و خرید ربات تریدر فارکس و ربات فارکس خودکار و ربات معامله گر بورس رایگان و آموزش ساخت ربات معامله گر فارکس و دانلود ربات معامله گر بورس ایران و ربات معامله گر آلپاری و ربات فارکس برای اندروید و طراحی ربات متاتریدر و برنامه نویسی ربات متاتریدر و طراحی ربات فارکس و برنامه نویسی ربات فارکس

جو لوبین، هم‌بنیان‌گذار اتریوم: خصومت با ارزهای دیجیتال در دولت آمریکا فراتر از بایدن و گنسلر است

جو لوبین، هم‌بنیان‌گذار اتریوم: خصومت با ارزهای دیجیتال در دولت آمریکا فراتر از بایدن و گنسلر است

در ماه‌های اخیر، خصومت فزاینده دولت ایالات‌متحده با ارزهای دیجیتال رنگ و بویی حزبی به خود گرفته است.

اما جو لوبین، هم‌بنیان‌گذار اتریوم، نگاه متفاوتی دارد. از نظر او، علت اصلی بحران ارزهای دیجیتال در آمریکا ممکن است تقصیر هیچ یک از بازیگران سیاسی یا حتی یک حزب سیاسی نباشد.

لوبین در مصاحبه ای اختصاصی با Decrypt گفت: «ممکن است فراتر از این باشد. ممکن است نهادی وجود داشته باشد، احتمالاً مرتبط با لابی بانکی، که پشت این موضوع باشد.»

لوبین معتقد است که ارزهای دیجیتال و تمرکززدایی یک تهدید وجودی برای نفوذ جهانی است که مدت‌ها توسط دولت آمریکا در همکاری با امور مالی سنتی از آن برخوردار بود. بنابراین، او می‌گوید، برخی از عناصر غیرحزبی که منافع بلندمدت جهانی آمریکا را نمایندگی می‌کنند، ممکن است در پشت سر افزایش مقاومت در برابر ارزهای دیجیتال این کشور باشد.

دیدگاه‌ها (0)

  • دیدگاه های فینگلیش تایید نخواهند شد.
  • دیدگاه های نامرتبط به مطلب تایید نخواهد شد.
  • از درج دیدگاه های تکراری پرهیز نمایید.
  • امتیاز دادن به دوره فقط مخصوص خریداران محصول می باشد.

*
*

یازده − هفت =

طراحی ربات سفارشی