سفارش ساخت ربات فارکس و ساخت ربات معامله گر بورس و ساخت ربات معاملاتی و طراحی ربات تریدر و ربات فارکس رایگان و برنامه نویسی ربات فارکس و آموزش ساخت اکسپرت فارکس و ساخت ربات معامله گر با پایتون و دانلود ربات معامله گر فارکس و خرید ربات تریدر فارکس و ربات فارکس خودکار و ربات معامله گر بورس رایگان و آموزش ساخت ربات معامله گر فارکس و دانلود ربات معامله گر بورس ایران و ربات معامله گر آلپاری و ربات فارکس برای اندروید و طراحی ربات متاتریدر و برنامه نویسی ربات متاتریدر و طراحی ربات فارکس و برنامه نویسی ربات فارکس

ریپل به یک نقطه عطف مهم دست پیدا کرده است

ریپل به یک نقطه عطف مهم دست پیدا کرده است

در حالی که همه تمرکز خود را بر تحولات پرونده ریپل و کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا معطوف کرده‌اند، لجر XRP موفق به دستیابی به یک نقطه عطف قابل توجه شده است. بیش از ۱۰ میلیون توکن XRP در استخرهای AMM لجر XRP قفل شده‌اند. هدف AMM یا بازارساز خودکار، فراهم کردن نقدینگی در صرافی غیرمتمرکز لجر XRP است. افزایش سرمایه‌گذاری در استخرهای AMM نشان از اعتماد به سرمایه‌گذاری است. این به ویژه زمانی مهم است که قیمت XRP در هفته‌های اخیر راکد بوده و نتوانسته جهت معینی را بگیرد. گزارش شده که XRP در آستانه یک حرکت عظیم قیمت قرار دارد، زیرا قیمت آن برای مدت طولانی در یک رنج باریک محصور بوده است.

خبرهایی که در این سایت مشاهده می کنید، از سایت های معتبر خبری جمع آوری شده اند. لذا تا جایی که امکان دارد از منابع اصلی استفاده می شود.

دیدگاه‌ها (0)

  • دیدگاه های فینگلیش تایید نخواهند شد.
  • دیدگاه های نامرتبط به مطلب تایید نخواهد شد.
  • از درج دیدگاه های تکراری پرهیز نمایید.
  • امتیاز دادن به دوره فقط مخصوص خریداران محصول می باشد.

*
*

10 − نه =

طراحی ربات سفارشی