سفارش ساخت ربات فارکس و ساخت ربات معامله گر بورس و ساخت ربات معاملاتی و طراحی ربات تریدر و ربات فارکس رایگان و برنامه نویسی ربات فارکس و آموزش ساخت اکسپرت فارکس و ساخت ربات معامله گر با پایتون و دانلود ربات معامله گر فارکس و خرید ربات تریدر فارکس و ربات فارکس خودکار و ربات معامله گر بورس رایگان و آموزش ساخت ربات معامله گر فارکس و دانلود ربات معامله گر بورس ایران و ربات معامله گر آلپاری و ربات فارکس برای اندروید و طراحی ربات متاتریدر و برنامه نویسی ربات متاتریدر و طراحی ربات فارکس و برنامه نویسی ربات فارکس

مت هوگان: اکنون فرصت خرید بیت کوین است

مت هوگان: اکنون فرصت خرید بیت کوین است

چهارمین هاوینگ بیت‌ کوین به پایان رسید و سرمایه‌گذاران ارز دیجیتال به رشد قیمت بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال امیدوارند. مت هوگان، مدیر سرمایه‌گذاری شاخص ارز دیجیتال بیت‌وایز، هاوینگ اخیر بیت‌ کوین را فرصت خرید برای سرمایه‌گذاران دانست. طبق پیش‌بینی او انتظار می‌رود قیمت بیت‌ کوین پس از هاوینگ به‌طور قابل‌توجهی افزایش یابد.

«میزان عرضه جدید بیت کوین که وارد بازار می‌‌شود به نصف کاهش می‌یابد. باید ۱۱ میلیارد دلار از عرضه سالانه را حذف کنیم. من فکر می‌کنم، باید نسبت به قیمت صعودی باشیم و این چیزی است که در سال آینده انتظار دارم.»

دیدگاه‌ها (0)

  • دیدگاه های فینگلیش تایید نخواهند شد.
  • دیدگاه های نامرتبط به مطلب تایید نخواهد شد.
  • از درج دیدگاه های تکراری پرهیز نمایید.
  • امتیاز دادن به دوره فقط مخصوص خریداران محصول می باشد.

*
*

پنج × 4 =

طراحی ربات سفارشی